Jak działamy w sprawach o upadłość konsumencką?

Myślisz o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej? Z pewnością towarzyszy Ci wiele obaw. Wizja licytacji całego majątku przeraża, choć to jedyna szansa na wyjście z zadłużenia. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnić Ci maksymalne poczucie bezpieczeństwa podczas rozprawy sądowej oraz działań syndyka.

Nasze bogate doświadczenie procesowe w zakresie upadłości konsumenckiej pozwoli wybrać optymalną dla Ciebie strategię działań, aby skutki upadłości były dla Ciebie jak najmniej dotkliwe.

Na co możesz liczyć w naszej kancelarii podczas postępowania o upadłość konsumencką?

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Pełna transparentność


Zależy nam, aby klienci znali dokładnie swoją sytuację prawną. Przedstawiamy możliwości. Tłumaczymy konsekwencje. Przekazujemy wyłącznie rzetelne informacje. U nas masz pełny dostęp do pism procesowych i czynności, jakie podejmujemy w sprawie o upadłość konsumencką.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Przystępna komunikacja


Język przepisów bywa trudny. Fakt. Ale my jesteśmy po to, aby wytłumaczyć Ci prawne zawiłości. Czegoś nie rozumiesz? Pytaj. Nasz adwokat lub radca prawny zawsze znajdzie czas na rozmowę w biurze, telefonicznie lub mailowo.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Życzliwa atmosfera


Dbamy, aby klient czuł się dobrze w naszej kancelarii. Choć obsługujemy wiele spraw, każda jest dla nad tak samo ważna. Nie patrzymy na Ciebie przez pryzmat ustaw i paragrafów. Dla nas jesteś człowiekiem, któremu możemy pomóc.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Pewna dyskrecja


Podczas działań związanych z upadłością konsumencką musimy prześwietlić Twoje decyzje finansowe. Ale bez obaw. Działamy w pełnym zaufaniu i przy zachowaniu najwyższych standardów etyki zawodowej. Chronimy wszystkie informacje, jakie nam przekazujesz.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Elastyczna współpraca


Dostosujemy porę konsultacji do Twojego grafiku. Możemy się spotkać nawet poza godzinami pracy kancelarii. Nie po drodze Ci do naszego biura? Nic nie szkodzi. Możemy spotkać się na konsultacji online.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Przejrzysty cennik


Ukryte koszty? Wykluczone. Przed zleceniem sprawy zawsze przedstawimy szczegółową wycenę i wyjaśniamy, co się na nią składa. Rozumiemy trudną sytuację finansową osoby, która przechodzi przez upadłość, dlatego umożliwiamy rozłożenie płatności na raty.

Jesteśmy wierni swoim priorytetom

Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ich podziękowania nieustannie motywują cały nasz zespół do jeszcze lepszej pracy. Zobacz, co mówią klienci o adwokatach i radcach prawnych naszej kancelarii