Specjalizujemy się w prawie upadłościowym

Nasza spółka powstała z połączenia dwóch odrębnych kancelarii prowadzonych przez adwokat Ewę Anczewską oraz radczynię prawną Kamilę Puńko.

Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Wymagają one nie tylko wiedzy prawnej, ale także empatycznego podejścia wobec klienta znajdującego się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej.

Dlatego wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie adwokackie i radcowskie, aby uchronić konsumenta przed trwałą niewypłacalnością i skutecznie przeprowadzić przez wszystkie etapy procesu upadłości konsumenckiej. Zawsze szukamy rozwiązań, które jak najszybciej doprowadzą do ogłoszenia przez sąd upadłości i umożliwią klientowi szansę na nowy finansowy start.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Dyskrecja


upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Zaufanie


upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Bezpieczeństwo


Stawiamy na przyjazną komunikację

Naszym wyróżnikiem jest otwartość wobec klienta. Zależy nam, aby każdy nasz klient zdawał sobie w pełni sprawę, jak w jego przypadku działa prawo. Dlatego jesteśmy z nim w stałym kontakcie, na każdym etapie postępowania upadłościowego odpowiadamy na wątpliwości i pytania naszych klientów.

Przykładamy bardzo wysoką wagę do etyki zawodowej. Cenimy dyskrecję, poufność i poczucie bezpieczeństwa współpracy z klientem.

Działamy na terenie całej Polski

Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Rybackiej 7/205, jednak wspieramy klientów z terenu całej Polski. Jeśli potrzebujesz porady prawnej w związku z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej, a nie mieszkasz w okolicach Wrocławia, możemy umówić się na rozmowę online. Kontakt z Tobą, wgląd w dokumenty oraz pełnomocnictwo – to wszystko, czego potrzebujemy, aby reprezentować Cię w sądzie w czasie postępowania upadłościowego.

Stawiamy na pracę całego zespołu

Służąc klientowi, czerpiemy z wiedzy i praktyki wszystkich adwokatów i radców prawnych kancelarii. Jesteśmy starannie dobranym zespołem. Wciąż wzajemnie się inspirujemy i motywujemy. Naszym priorytetem jest podnosić kwalifikacje dla dobra naszych klientów.

A co mówią o nas nasi klienci?

    rozwiń więcej

    Pomożemy Ci uwolnić się od długów!

    Wrócisz do finansowej równowagi, po tym jak skutecznie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy upadłości konsumenckiej. Napisz do nas lub zadzwoń.