Specjalizujemy się w prawie upadłościowym

Nasza spółka powstała z połączenia dwóch odrębnych kancelarii prowadzonych przez adwokat Ewę Anczewską oraz radczynię prawną Kamilę Puńko.

Nasi adwokaci i radcy specjalizują się w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Wymagają one nie tylko wiedzy prawnej, ale także empatycznego podejścia wobec klienta znajdującego się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej.

Dlatego wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie adwokackie i radcowskie, aby z jednej strony uchronić konsumenta przed niewypłacalnością, a z drugiej zaspokoić roszczenia wierzycieli. Zawsze szukamy rozwiązań, które jak najszybciej doprowadzą do ogłoszenia przez sąd upadłości i umożliwią klientowi szansę na nowy finansowy start.

upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Dyskrecja


upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Zaufanie


upadlosc kosnuemncka kancelaria - ptaszek
Bezpieczeństwo


Stawiamy na przyjazną komunikację

Naszym wyróżnikiem jest otwartość wobec klienta. Zależy nam, aby każdy nasz klient zdawał sobie w pełni sprawę, jak w jego przypadku działa prawo. Dlatego jesteśmy z nim w stałym kontakcie, na każdym etapie postępowania upadłościowego odpowiadamy na wątpliwości i pytania naszych klientów.

Przykładamy bardzo wysoką wagę do etyki zawodowej. Cenimy dyskrecję, poufność i poczucie bezpieczeństwa współpracy z klientem.

Działamy na terenie całej Polski

Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Rybackiej 7/205, jednak wspieramy klientów z terenu całej Polski. Jeśli potrzebujesz porady prawnej w związku z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej, a nie mieszkasz w okolicach Wrocławia, możemy umówić się na rozmowę online. Kontakt z Tobą, wgląd w dokumenty oraz pełnomocnictwo – to wszystko, czego potrzebujemy, aby reprezentować Cię w sądzie w czasie postępowania upadłościowego.

Stawiamy na pracę całego zespołu

Służąc klientowi, czerpiemy z wiedzy i praktyki wszystkich adwokatów i radców prawnych kancelarii. Jesteśmy starannie dobranym zespołem. Wciąż wzajemnie się inspirujemy i motywujemy. Naszym priorytetem jest podnosić kwalifikacje dla dobra naszych klientów.

A co mówią o nas nasi klienci?

    rozwiń więcej

    Szukasz sprawdzonej kancelarii prawnej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

    Napisz do nas lub zadzwoń. Zupełnie bezpłatnie udzielimy Ci wstępnej konsultacji prawnej, jak ogłosić upadłość konsumencką.